Cena : 799Kč vč. DPH

  • Složení nákrčníku: 96% polypropylen, 4% elastan
  • Složení filtru: 100% polypropylen
  • Velikost: univerzální dětská (do 13 let) a univerzální dospělá velikost
  • Barva: šedá, bílá, černá

Nákrčník - Scarf 99% 

Scarf 99% je prodyšný nákrčník, který byl vytvořen za účelem ochrany dýchacích cest před škodlivými částicemi. Obsahuje oboustranný filtr (účinnost 99,85%) a je vyroben z aktivního baktericidního/virucidního materiálu, který poskytuje permanentní ochranu před bakteriemi a viry. Díky své konstrukci je vhodný pro každý tvar obličeje, ke kterému dokonale přilne díky tvarovatelnému nosnímu klipu a nastavitelné zadní brzdě, kterou lze nákrčník stáhnout.

Čím je výjimečný

Výjimečnost našeho nákrčníku je zajištěna hlavně použitím kombinace účinného filtru  a baktericidního/virucidního materiálu, který likviduje veškeré bakterie i viry při střetu s jeho povrchem a to jak zvenčí, tak zevnitř. Díky tomu se nemusíte bát, že škodlivé mikroorganismy ulpí na povrchu nákrčníku a Vy se jimi při jeho sundavání nechtěně kontaminujete. Jako jediní se navíc zaměřujeme i na vnitřní ochranu, kde díky použitému materiálu rovněž ničíme bakterie i viry, které člověk vydechuje a tím bráníme nejen jejich šíření, ale například i zápachu, který se běžně na vnitřní straně jiných ochranných pomůcek může objevit. Použitý materiál je je citlivý k pokožce obličeje a je vhodný i pro dlouhodobé nošení. Velikou výhodou našeho nákrčníku je jeho pratelnost.

Vlastnosti a účinnost

Speciálně vyvinuté vlákno BioGenAg má aktivní biogenní stříbro v samotném jádru nikoliv dodatečně aplikované pouze na povrch, díky čemuž je baktericidní/virucidní fukce neměnná v čase a dokonce ani po násobném vyprání se nemění jeho účinnost.

S účinností více jak 99% nejen zastavuje, ale také kompletně likviduje bakterie a viry na úrovni RNA během několika minut. Unikátní filtr navíc chrání uživatele před nebezpečnými částicemi (prach, viry, bakterie, mikroby, pyly, alergeny aj.).

Původ a testování nákrčníku

Všechny nákrčníky šijeme pouze v ČR, i veškeré použité materiály pocházejí z České republiky či ze Slovenska. Díky tomu máme 100% přehled nad výrobou a můžeme zaručit vysokou úroveň kvality našich produktů. 

Nákrčník i použité materiály byly testovány nezávislými laboratořemi a deklarovaná účinnost je potvrzena právě výsledky testů, nikoliv přísliby výrobců materiálu.

Jak pečovat o nákrčník

POZOR! Nákrčník nikdy nepřehýbejte v oblasti nosního drátku na polovinu, ale tvarujte jej do oblouku podle tvaru nosu. Při nesprávné manipulaci, může dojít ke zlomení drátku.

Nákrční je pratelný. Praní je nutné pouze při znečistění či propocení. Bakterie a viry jsou ničeny díky použití baktericidního/virucidního materiálu, nákrčník tedy není nutné sterilizovat či dezifikovat.

  • prát ručně při teplotě 30 stupňů
  • bez použití aviváže a jiných agresivních přípravků
  • po vyprání nechte volně uschnout
  • nepoužívejte sušičku, nákrčník nežehlete
  • nákrčník nesterelizujte, nepoužívejte žádné dezinfekční přípravky
  • při dodržení správné péče, garantujeme životnost 20 pracích cyklů

email: info@cubeprotect.cz

Najdete nás i na MALL.CZ

telefon: +420 777 628 889

Obchodní podmínky a GDPR

 zákaznický servis: Po - Pá 9 - 17 hodin